Siseruumide gaasitõmbevarustus Metallkestusega jaotur XGNS2-40.5

Siseruumide gaasitõmbevarustus Metallkestusega jaotur XGNS2-40.5

1.Switchgear XGNS2-40.5 sisaldab mitut laiendatavat SF6-isolatsiooniga metalliklaasi jaoturit, mille pinge on 40,5 kV. 2. Kõik primaarse kõrgepingeahelaga töötavad osad on täielikult suletud ruumis 3 mm paksusega roostevabast terasest lehtmetallist keevitatud korpuses, mis annab väikese mahuni. 3.Laevatehas ei tohi ümbritsevate tingimuste mõju mõjutada, nii et see tagab ohutu ja usaldusväärse töö ja hoolduse nullini. 4. Seda saab integreerida moodulisse, kasutades pistikprogrammi laienduskaarti. Nõua lõppkasutajate või võrgu sõlmede nõudeid ja vastama erinevatele nõudmistele.

Product Details

1. Üldine tutvustus

Releekaabel XGNS2-40.5 sisaldab mitut laiendatavat SF6 isolatsiooniga metalliklaasi jaoturit pingel 40,5 kV. Kõik primaarse kõrgepingeahela elastsed osad on täielikult suletud ruumis 3 mm paksusega roostevabast terasest lehtedest, mis annab väikese mahuni. Lülitusseade ei allu ümbritsevate tingimuste mõjule, nii et see tagab ohutu ja usaldusväärse töö ja hoolduse nullini. Seda saab integreerida moodulisse, kasutades pistikprogrammi laiendusjuhet. Nõua lõppkasutajate või võrgu sõlmede nõudeid ja vastama erinevatele nõudmistele.


2. Eesmärk

See toode sobib elektrijaamas, trafo alajaamas ja kasti tüüpi elektrijaamas jne.

Selles käsitletakse elektrienergia juhtimisseadiseid, aktsepteerimist ja jaotamist, mis on kolmefaasilise sisemise vahelduvvoolu ühe bussi või topelt-bussi nimisagedusega 50/60 Hz, nimipingega 40,5 kV.


3.Tehnilised nõuded

2.jpg

3.jpg


4. Struktuuri omadused

C-GIS tervik on modulaarne assamblee tüüpi struktuur, tüüpilise plaani integreeritud masin koosneb kuuest iseseisvast eraldatud ruumist, nimelt bussi- ja kolmeastmelisest lahutuskomponentist, kaitselülitist, kaabli ruumist, mehhanismiruumist, seadmest üles ja alla on kerge monteerida. Kõrgsurvega osaline gaasikast kasutab mehaanilisi käte automaatset keevitust 3 mm paksuse roostevabast terasplaadist pärast arvjuhtimispinkide töötlemist, väikeste keevitusdeformatsioonide ja hea õhukindlusega. Madalpinge kapp on tehtud kõrgekvaliteedilise külma terase valtsimisega, mis on keevitatud numbrilise juhtimise tööpinkiga, keevitada, kasutada ka tsingitud terasplaati, mis on kaetud alumiiniumiga, mida töödeldakse numbrilise juhtimise tööpingi abil, seejärel ühendatakse tugevate kinnitusvahenditega . Igal gaasikarbil on iseseisvad gaasivarustuse seadmed, mis tagavad isikliku ohutuse ja seadmete liikumise.

4.jpg

Täname huvi meie toodete vastu.

Lisateabe saamiseks saatke meile e-posti aadressil market@joyelectric-china.com .


Joyelectric International on professionaalne Hiina Indoor Gas Insulation Metal-plaaditud jaotusseadmete XGNS2-40.5 turustaja ja agent nende seas tuntud selliseid tootjaid ja tarnijaid, teretulnud tellida Indoor Gas Insulation Metal-clad Switchgear XGNS2-40.5 tooteid meie tehases ja ettevõte.
Feedback
Küsitlus
Your comments are welcome!
For more information about our brand and products, please feel free to contact us!
Please enter your email address:
Võtke meiega ühendust
Address: No.38, Gaoxin Road, Baoji, Shaanxi, China 721000
Tel: +86 917 3433818
Fax: +86 917 3433818
E-mail: joyelectric@126.com
skype:bjanna981106
Copyright © Shaanxi Joyelectric International Co., Ltd