VCB paneelid on mehaaniliste ja elektriseadmete elus kestab kaua

Source:

VCB paneel kasutamine on järgmised eelised:

Iga kontakti erosiooni visuaalne kontroll

Väike hooldus

Kasutajasõbralik

Vähendab seisakuid samuti järgnevatest seega kaotuse kliendi minutit

Olulisemad

Kõik komponendid eraldi läbi teineteise millel metallist lehel. Astet kaitse IP4X IP54/55 eest väljas ja siseruumides kohaldamise taotluste, kaitse ja mõõteprotsessi numbrilise või staatiline või elektromagnetiliste meetrit ja releed vastavalt kliendi nõuet, villimiste või välja kaitselüliti katsetusest teenuse positsiooni ja vastupidi on Abandon ukse blokeerinud, mehaaniline ma / l ennetamiseks, raamistikud ja vähendamine breaker tingimus kohta , kind PT kaitsmed ja lai busbar kambrite võimeline kaabel vaheruumi kõrgus joonistades.

Toote omadused

Terve rea VCB valmistatud aktsepteeritakse funktsioone, sealhulgas:

Parem paindlikkus

Kompaktne disain

Kergesti komisjoni ja püstitamine

Suurem tõmbetugevus

Vähemalt hooldus

Kvaliteedikontrolli

Eriti hea elektrijuhtivus

Mõned parameetrid VCB hindamiskomisjoni quality katsete tegemise hulka:

Pinge test

Temperatuuri tõustes test

Laadimise kadusid

Tulemuslikkuse

Kõik need VCB kvaliteedi kontrolli võib korraldada via õigusaktide kohaldamist intelligentne testimise installitud toote uurimist laboris.

VCB (Vaakum kaitselüliti) vahemik

Seal on palju liike VCB paneelid saadaval, mis pakub suurepärase tulemuse. Tulekahjud samuti voolumuhkude, VCB on kasutatud valdkondades, kus saab tekkida elektriline kriisi ärahoidmiseks. Need VCB saada taotluse keskpinge süsteemis. Erinevat liiki VCB antakse siin:

Väljas paneelid

Väljas paneelid tulevad TVM VCB, mis sobib väljas rajatistes. Ohtlikku olukorda, sest elektriline hädavajalikkust põhitegevusest võivad ära hoida läbi need paneelid. Käesoleva circuit vahemiku sobib keskmise jäi elektrivool. Need plaadid on vastupidavad, sturdy, ja pakub peenosiste jõudlust. Lisaks need circuits on väga tasuv.

Portselanist plakeeritud VCB

Portselan clad VCB saab panna baasi koos kõrvalasuvate ka tehase. ala Võimsus on tarnitud kaudu kaabel kasti või katuse puks või kombinatsioon kaabel ja katuse puks. Maandus kõikides asuva võib täita integraal maandus pöörangud, tati tihedas kind skaudu või läbi tegemise suutlikkust või kaudu juhtida käikuandmine maandus pistmist bussi feeder või Baar külg. tahke lingid Need kaitselülitid on väga kulutõhusad samuti nähakse peenosiste jõudlust.

VCB Käru

VCB vanker on väga lihtne seadmetes ja ka väga vastupidavad. Tühjenduskäru on peamiselt kasutatud elektriline kui ka võimsuse tarnimise tööstusharudes.

Küsitlus
Your comments are welcome!
For more information about our brand and products, please feel free to contact us!
Please enter your email address:
Võtke meiega ühendust
Address: No.38, Gaoxin Road, Baoji, Shaanxi, China 721000
Tel: +86 917 3433818
Fax: +86 917 3433818
E-mail: joyelectric@126.com
skype:bjanna981106
Copyright © Shaanxi Joyelectric International Co., Ltd